XGO XGO XGO XGO

Astăzi este 21 Oct 2020, 08:05

Laguna Albastra

Moderator: Moderatori

Reguli forum
Forum rules
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Dupa prima logare pe forum va rugam sa accesati "User Control Panel" si sa va completati datele personale, acesta incluzind Localitatea, marca masinii si a rulotei din dotare.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Raspunde
Ionita Bogdan
Membru forum

Laguna Albastra

Mesaj de Ionita Bogdan » 07 Aug 2009, 16:03

Intre 3 si 6 august am fost impreuna cu o familie la Laguna albastra. Din cele ce au fost scrise pe forum pana acum ma asteptam sa gasesc raiul pe pamant. Dar...am gasit foarte multe tunele pline de soareci de camp , am gasit tantari foarte multi , am gasit manele urland la 12 noapte pe instalatia strandului, am gasit o toaleta care era in permanenta uda pe jos si foarte alunecoasa, am gasit un strand in care plata pt o zi inseamna o zi cazare + 2 zile piscina.Pe de alta parte am gasit o piscina curata, am gasit dusuri curate , am gasit un tip foarte de treaba Gabi. In sfarsit , din punctul meu de vedere Laguna Albastra este un loc care merita vizitat . Parerile pot fi pro sau contra dar asta mai putin conteaza. Important este ca a fost frumos dar se mai poate lucra putin pe ici pe colo. Sunt ferm convins ca aspectele pozitive referitoare la Laguna Albastra sunt mult mai multe dar asa suntem noi romani, vedem intati ce e mai rau si ne place sa criticam.
0722.296.538
bogdanionita_jean@yahoo.com
VW Caravelle + Tabbert Baronesse 620

Gheorghe Raluca
Membru forum
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 03 Mai 1979

Re: Laguna Albastra

Mesaj de Gheorghe Raluca » 10 Aug 2009, 09:00

Buna Bogdan...niste poze nu ai sa ne arati si noua?
OPEL ASTRA CARAVAN 1.6 FARA RULOTA...RULOTA ESTE LA UN HYUNDAY TUCSON 2.0 CRDI SI SE NUMESTE HOBBY DELUXE 530.

TEL: 0722.672.011

EMAIL: ralucapui@yahoo.com

Traiti viata la maxim...nu se stie cat mai avem din ea!

parpaneata

Re: Laguna Albastra

Mesaj de parpaneata » 10 Aug 2009, 19:07

Astea ar fi pozele,nu? Fiecare poza trebuie redimensionata la 800/600 pxl!!! Fiecare rand trebuie sa inceapa cu Imagine !!! Simpluuuu!
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine